Svatební web
Ivy Strakerlové a Jožky Čermáka

Iva Strakerlová

Jsem tak trochu střelená holka pocházející z malé moravské dědiny jménem Šošůvka. Abych se nenudila, mám hned dva studijní obory: oděvní technik a muzikologie. Momentálně se v Olomouci pokouším dokončit vysokou. Mám ráda zpěv (Šošůvská schola a Ateneo), tanec, přírodu, focení, šití šatů na zakázku, výrobu šperků, hraček, kreslení atakdál. :)

Josef Čermák

Mám rád hodné a zajímavé lidi, kteří mají co říct, dobré knihy, sypaný černý čaj a toulání po horách. Pocházím z Valašska, momentálně žiju v Olomouci, kde jsem díky pětiletému studiu na fildě našel nejen nové přátele a práci, ale i svoji spřízněnou duši, kterou jsem v prosinci minulého roku požádal o ruku...

Jak jsme se seznámili?

Láska k hudbě. Především ta je příčinou našeho setkání. Poznali jsme se totiž v olomouckém univerzitním sboru Ateneo, kam jsme oba přišli na začátku prváku na podzim 2013. Po čase jsme se skamarádili a stali se z nás velmi dobří přátelé. Postupně se ale toto přátelství proměnilo v lásku. Začátek to tehdy vůbec nebyl jednoduchý. Oběma nám dlouho trvalo, než jsme si uvědomili, že je nám spolu hezky.

Jsou tomu už více než čtyři roky. Za tu dobu jsme se jeden od druhého hodně naučili. Navštívili jsme společně také mnoho překrásných míst. A i když jsme občas spolu být nemohli a dělil nás od sebe oceán či jen pár kilometrů, vždycky jsme byli v srdci jeden druhému. V prosinci 2018 jsme se rozhodli spojit své dva životy v jeden. A až se listí zbarví do zlatova, slíbíme si lásku a věrnost až do konce života.


Svatební web Ivy Strakerlové a Jožky Čermáka © 2019